Форум за роуплей и лично творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за роуплей и лично творчество

Форум за роуплей и лично творчество
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I am..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Bloody Britt

Bloody Britt


Брой мнения : 25
Age : 31
Registration date : 04.03.2008

I am.. Empty
ПисанеЗаглавие: I am..   I am.. Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 1:17 am

Ами.. Smile .Аз се казвам Кандис Иванович/на половина съм сръбкиня от стана на баща ми/..от Стара Загора съм,на 15 год все още.През свободното си време обичам да си играя на някоя игричка на компа...или си рисувам нещо/почнах да рисувам разни работи с Photoshop ама нещо все не ги довършвам/..какво друго..обичам често да излизам с френчета,дори се забравям някой път bounce и стоим до към 12часа вечерта Twisted Evil ,което на нащте много не им се нрави.Мразя си училището защото е пълна скука/което на всички е ясно/и за това често си правя почивки вкъщи Rolling Eyes ..ами кво друго мога да кажa sunny .Ако имате въпроси питайте..
Върнете се в началото Go down
Drama Queen
Set me free
Set me free



Брой мнения : 297
Age : 28
Registration date : 29.03.2007

I am.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am..   I am.. Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 2:14 am

Обичаш ли да четеш?
Обичаш ли шоколад?
Вманиачена ли си по нещо?
Върнете се в началото Go down
http://www.lordoftherings.editboard.com
Bloody Britt

Bloody Britt


Брой мнения : 25
Age : 31
Registration date : 04.03.2008

I am.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am..   I am.. Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 12:26 am

Преди много обичах да чета разни фентази книжки...ама сега много време не ми остава и чета само една - поредната от поредицата на Амос Дарагон/интересна е/......
Шоколад много обичам,но доста се ограничавам с сладките работи все пак си пазя киограмите...По кво съм вманиачена ми по много неща-...1.по Наруто/аниме/-чакам всеки следващ еп с нетърпение......
2.да рисувам...имам една тетрадка пълна с мой рисунки/почти съм я завършила/.....3.да гледам сташни филми/аз и приятелките ми често се събираме да гледаме -съвет- ако обичате да гледате страшни филми,гледайте японски...те нямат равни щом става дума за ужас/...и такива работи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I am.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I am..   I am.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I am..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за роуплей и лично творчество :: За форума :: Лексикон-
Идете на: