Форум за роуплей и лично творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за роуплей и лично творчество

Форум за роуплей и лично творчество
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравей,здравей,Студен живот!

Go down 
АвторСъобщение
mo.rka

mo.rka


Брой мнения : 18
Registration date : 26.10.2007

Здравей,здравей,Студен живот! Empty
ПисанеЗаглавие: Здравей,здравей,Студен живот!   Здравей,здравей,Студен живот! Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 12:43 pm

И аз ще се разпиша.Просто...имам нужда от това Smile

07 Февруари 2007г.
Четвъртък
21:32
Отчетох още един ден.Странно колко бързо мина.Е,все едно.Важното е,че мина.Трябва да изтрая и утре и после...о,блажена Събото!В радостта си се полях с кола...Ххх!
Ох,как имам нужда от една разходка.Обичам да се разхождам.Но къде?Тук в София въздуха е толкова замърсен.Всички са толкова забързани и нервни,че магията си отива моментално.Пък и какво му е хубавото да се разхождаш сред мръсотия и хаос.
Не,аз искам природа.Искам зеленина,слънце,дъжд,вятър...Времето да спре.Да се почувствам жива,да усетя природата,да се полюбувам...Жалко,че това няма да се случи скоро.
Ужасно ми се спи.А така ми се пише!Нищо.Както казва Скарлет О'Хара: "И утре е ден!". Може би ще е по-добре да отложа писането за утре.Да,може би...

Единствената щастлива,когато вали
Върнете се в началото Go down
mo.rka

mo.rka


Брой мнения : 18
Registration date : 26.10.2007

Здравей,здравей,Студен живот! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравей,здравей,Студен живот!   Здравей,здравей,Студен живот! Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 11:46 am

08 Февруари 2008г.
Петък
20:27
Хм,да знаете,че вчера сме били 2007г. Ха-ха.
Днешният ден беше тъп.
Като всички дни.Пххх.
Утре съм на олимпиада по химия.УжасТ!С какъв акъл се записах!?Трябва да се представя достатъчно добре,за да е доволна госпожата и недостатъчно добре,за да не продължа нататък.Хъх.Объркващо е.Във всеки случай трябва да зубкам.Зуб-зуб...зуб;Изпуснах последните няколко урока и сега трябва да ги наваксам...за няколко часа.
И сега пак ще тръгна,но утре обещавам да пиша повеч =)
Единствената щастлива,когато вали
Върнете се в началото Go down
 
Здравей,здравей,Студен живот!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за роуплей и лично творчество :: За форума :: Дневничета-
Идете на: